mahkar
04 بهمن 1401 - 12:48

یک بچه هم قرارداد با «ویلموتس» را امضا نمی‌کرد/ بدتر از ترکمانچای

رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه به انتقاد از قرارداد با سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران پرداخت و گفت: یک بچه هم چنین قراردادی را امضا نمی کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن عبدلیان‌پور در خصوص تعامل مرکز وکلا با وزارت ورزش به خصوص در زمینه پرونده‌های بین‌المللی گفت: از روزی که این مسئولیت را برعهده گرفتم دغدغه من این موضوع بود.

وی ادامه داد: در جریان قرارداد ویلموتس هستم، قراردادی که از ترکمانچای نیز بدتر است و یک بچه هم قراردادی بهتر از این امضا می‌کرد. قراردادی که ایشان تا زمانی که تیم پیدا می‌کند، ما را مجبور به پرداخت حقوقش جزده است.

این مقام مطلع ادامه داد: در این خصوص دغدغه داشتیم و داریم و فردا نیز با وزیر ورزش جلسه دارم. تعامل ما همیشه خوب بوده است و حتی یک رشته وکالت ورزشی را ایجاد کردیم. کار بزرگی که سال آینده اولین فارغ التحصیلان آن پروانه خواهند گرفت.

عبدالیان پور ادامه داد: همچنین به دنبال این هستیم که قراردادها خارجی تحت رصد باشد. ما هر روز با ‌شکایت بازیکن خارجی مواجه هستیم و این موضوع فقط در خصوص باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس نیست و باشگاه‌های شهرستانی ما نیز با این پرونده‌ها مواجه هستند. مبالغ هنگفتی را که بازیکنان خارجی مطالبه می‌کند و در بیشتر موارد نیز دریافت می‌کنند.

وی تاکید کرد: به دنبال تعامل هستیم تا باشگاه‌های ما وکیل ورزشی به خصوص در زمینه عقد قرارداد بین‌المللی داشته باشند. در حال حاضر نیز باشگاه استقلال که‌ یکی از بزرگترین باشگاه های ایران است و من نیز به آن‌علاقمندم (باخنده)، با دکتر سمیعی که از وکلای مرکز هستند، همکاری دارند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 994568